Dinamik Medikal Ticiz.com
Site Haritası
Hasta Karyolası ve hasta yatakları satış ve kiralama hizmeti almak istediğinizde eğer bizlerden hizmet alacaksanız, şirketimizin şubesi bulunduğunuz şehirde var mı yok mu buna bakmanız gerekmemektedir. Hasta yatağı ve karyolası satış ve kiralama hizmeti için aynı şehirde olmanız şart değildir. Türkiye'nin bütün bölgelerine hasta karyolası satışımızvardır. Çocuk hasta karyolaları da şirketimizde imal edilmektedir, her türlü hasta karyolaları imalatı yapan şirketimiz sizlerin taleplerini karşılamaktadır. Değişik model yada özel sipariş alabilen şirketimiz, katalog yada sitemizde bulunan resimlerde seçtiğiniz ürünleri aynı gün elde imkanına sahipsiniz. Çok uygun fiyatları ile Hasta karyolası alımı yada toptan alımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Site info

Dört Parçalı Hasta Yatağı


4 Parçalı Hasta Yatağı : 139.00 TL

dört parçalı hasta yatağı

DÖRT PARÇALI HASTA YATAĞITeknik Özellikler:


  • Dört Parçalı Yatak
  • 90cmx190cm
  • Kalınlık 10cm ( Standart Ölçü )
  • 26 Danse+90(212) 417 0700

+90(532) 224 4894info@dinamikmedikal.com

Sanayi Mah. Eski Londra Asfaltı No: 101 Güngören, İstanbul
www.dinamikmedikal.com
 Dinamik-Medikal-Sosyal-Medya-facebook
 dinamik-medikal-twitter-sosyal-medya
 Dinamik-Medikal

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.92662.9384
Euro3.31313.3263
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 15° 9°
Saat

Dinamik Medikal işini sağlam yapan, müşterilerinin beğenisini kazanmış, Medikal Sektörde hasta karyolası, yataklar
ısatış, kiralama ve imalatını yapan bir firmadır, müşterilerinin sorunlarını dinleyip ona göre ürün imalatı yapar. Dinamik Medikalin diğer firmalardan farkı kendi ürünlerini kendisi üretip ve kendisi dağıtır yani işin içine aracı firma sokmadan ürünleri kendisi satar ve müşterilerini aracı firma fiyatlarından kurtarır.
Dinamik Medikal, medikal piyasasında hasta karyolası ve hasta yatakları kiralama ve satış hizmetini en profesyonel ve en mükemmel şekilde hizmet veren tek şirkettir.Bir çok model ve değişik çeşitleri olan hasta yataklarının dinamik medikal'de özenle ve ekonomik fiyatlarla imalatı yapılıp, sizlerinde değişik istekleri göz önünde bulundurularak hasta karyolası ve hasta karyolası modelleri artırılmaktadır. Hasta yataklarımızda bir çok model bulunmaktadır. Hasta karyolası satış ve kiralama yaparken hastaların ihtiyaç veya maddi güçlerinin ne olduğunu da göz önünde bulundurarak tavsiyelerde bulunuyoruz.