• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/DinamikMedical
  • https://twitter.com/DinamikMed

Hakkımızda

    

Dinamik Medikal

Hasta Karyolası Satış ve İmalatı

Firmamız hakkında:

    Sağlık sektöründe uzun yıllar hizmet veren Dinamik Medikal 'sıfır hata' felsefesi ile imalat yapan, müşterilerinin takdirini kazanmış, sektörde hasta karyolası üretimi, hasta yatağı imalatı, hastane yatakları satışı yapan firmadır. Siz değerli Müşterilerimizin yaşadığı problemlerin teknik tespitini saptayıp, bu bilgiler ışığında Dinamik Medikal ağırlıklı olarak gerçekleştirdiği Özel Hasta Yatağı imalatı ve Özel Hasta Karyolası, Hastane Dolabı Çeşitleri, Hasta Yemek Masası Çeşitleri, Serum Askısı üretimi, Visko (Visco) Yatak ve Dört (4) Parçalı Yatak Çeşitleri proseslerini takip eder. 
     Firmamız kendi ürünlerini kendisi üretip ve kendisi dağıtır. Bu bağlamda Dinamik Medikal, ticarete konu olacak diğer  firmaları Şirket - Müşteri ilişkisine dahil etmeden, ürünlerini pazarlar ve müşterilerini doğabilecek extra ücretlerden korumuş olur. 
   İşletmemiz, Medikal sektöründe satış hizmetini en profesyonel ve en mükemmel şekilde hizmet verdiğini taahhüt eder.   Bir çok model ve bu modellerin çeşitleri olan Hasta Yatakları'nı Firmamızda özenle üretimi yapılır. Kıymetli Müşterilerin Özel Hasta Yatağı ve diğer isteklerini göz önünde bulundurarak ürün gamını genişletmeyi verimlilik merkezi olarak sürekli hedef belirlemiştir.
   Hasta Karyolalarımızda bir çok model bulunmaktadır. Hastane karyolası satışı yaparken hastaların ihtiyaç veya maddi güçleri göz önünde bulundurulur ve tavsiyeler yapılır.
    Hasta Karyolası satış hizmetini Dinamik Medikal'den almak istediğinizde şirketimizin şubesinin bulunduğunuz şehirde olması gerekmemektedir. Türkiyenin bütün bölgelerine Hasta Karyolası, Hasta Yatağı ve diğer ürünlerimizin satışı mevcuttur.
   Çocuk Hasta Yatakları ve Çocuk Hasta Karyolası da firmamızda üretilmektedir. Her çeşit Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı imalatı yapan firmamız bu bakış açısında sizin talebinize cevap vermektedir. Değişik model ya da özel sipariş alabilen şirketimiz, katalog ya da sitemizde bulunan resimlerde seçtiğiniz ürünleri aynı gün tarafınıza teslimatını yapmaktadır. Perakende ya da toptan alım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.